#Albania

3,067,699 Posts

2019-08-25 10:04:30

Tirana Lighting & Sound 𝔼𝕝𝕖𝕘𝕒𝕟𝕔𝕒, 𝕥𝕣𝕖𝕟𝕕𝕖𝕥 𝕖 𝕗𝕦𝕟𝕕𝕚𝕥 𝕕𝕙𝕖 𝕤𝕥𝕚𝕝𝕚 j𝕦 𝕠𝕗𝕣𝕠𝕙𝕖𝕥 𝕧𝕖𝕥ë𝕞 𝕟ë “𝕋𝕚𝕣𝕒𝕟𝕒 𝕃𝕚𝕘𝕙𝕥𝕚𝕟𝕘 & 𝕊𝕠𝕦𝕟𝕕. 💎 𝒯𝒾𝓇𝒶𝓃𝒶 𝐿𝒾𝑔𝒽𝓉𝒾𝓃𝑔 & 𝒮❀𝓊𝓃𝒹 💎 . . . #lighting #tirana #sound #events #birthday#inaguration #wedding #albania #likeforlikes

10
2019-08-25 10:04:20

#drini #drinibeach #lumidrin #scutari #shkoder #albania #fiume #vistadallalto #viaggio #vacanze #canonphotography #summer2019 #panoramic #nature #cityphotography #shkodercity #nicepic #photograper

00
2019-08-25 10:04:18

Si pronari si klienti 🤣 #velipoje #hotel #albania #hotelsinvelipoja #summer #vacations #summertime #visitalbania #likeforlile #likeforfollow #followfoefollow #coffee #morning

10
2019-08-25 10:04:13

The mountains are the beginning and the end of all natural scenery. @lovers_in_travel #montagna #mountain #nature #mountains #natura #trekking #albania #shqiperia #landscape #montagne #tunje #hiking #picoftheday #ig #love #travel #like #relax #instagood #panorama #photography #estate #summer

30
2019-08-25 10:03:59

D R I N K T I M E • • • 🍹 🌄 🏖#drink #drinks #slurp #albania #pub #bar #liquor #yum #yummy #thirst #thirsty #instagood #cocktail #cocktails #drinkup #relax #relaxing #relaxation #relaxed #relaxtime #sky #sun #sunset #sunshine #sol #red #sunsets_oftheworld #twilightscapes #sky #clouds

00
2019-08-25 10:03:38

S U N S E T • • • 🌄 🌊☀️ #sky #sun #sunset #albania #sunshine #sol #red #sunsets_oftheworld #twilightscapes #sky #clouds #sunset_pics #sunsetsniper #ig_sunsetshots #all_sunsets #nature #theoutdoorfolk #nature_lovers #nature_brilliance #ff_nature #beach #water #ocean #lake #instagood #photooftheday #beautiful #cloudporn #fun #pretty

20
2019-08-25 10:03:14

I love them 😍😍😍❤❤ @itsfinem @solobester ~ ~ ~ ~ #likeforlike #like4like #love #likeforfollow #loveyourself #ootd #ootdfash #ootdfashion #model #follow #followforfollow #follow4follow #style #styleblogger #explore #explorepage #kosovo #albania #finem #solo #benz #music #albanianmusic

20
2019-08-25 10:03:04

Se na jena skuader 😍😍😍 @itsfinem @solobester ~ ~ ~ ~ #likeforlike #like4like #love #likeforfollow #loveyourself #ootd #ootdfash #ootdfashion #model #follow #followforfollow #follow4follow #style #styleblogger #explore #explorepage #kosovo #albania #finem #solo #benz #music #albanianmusic

00
2019-08-25 10:02:56

Laguna. . . . #laguna #divjiake #sunset #beautiful #nature #wonderfulnature #wonderfulview #amazingplaces #albania #albanianholidays #holidays #goodvibes #goodtimes #agameoftones #aesthetic #summer #vsco #vscocam #instagramers #instapic #instamood #traveller #travelgram #travelling #igers #igersalbania #igersitalia

40
2019-08-25 10:02:42

New generation. . . . #Zadrima #artistikezadrima #lezhe #artisan #artsandcraft #albanianart #loom #albania #shqiperia #madeinalbania #handmade #wavering #handmadeinalbania #albaniancraft #albanianartisan #fattoamano #weaverfever #weaversofinstagram #discoveralbania #visitalbania #coloursofalbania #sharealbania #beautifulalbania #sustainablefashion #sustainableshopping #slowfashon #sustainable

10
2019-08-25 10:02:22

The magic of this place, the light... #travelblogger #traveladdiction #travelbloggerlife #travelblog #travelgram #wanderlust #wanderer #gypsy #cuzimahopelesswanderer #hopelesswanderer #albania 🇦🇱

00
2019-08-25 10:02:12

Scenderó dall’altalettino solo per fare il bagno #ksamil#africanabeachclubksamil #albania

00
2019-08-25 10:02:09

🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪 • Danke für deinen Like ❤️ • Folgt @balkanofficiale 💪🏻 • Markiert eure Freunde ✅ • Tags : #serbia #serbien #srbija #bosnien #bosnia #bosna #makedonija #macedonia #mazedonien #croatia #kroatien #hrvaska #slovenia #slowenien #slovenija #montenegro #crnagora #bulgarien #bulgaria #rumänien #romania #albania #albanien #griechenland #greece #turkey #türkei #balkan #instagram #Deutschland

170
2019-08-25 10:01:53

Gjithçka realizohet duke marrë parasysh karakteristikat e ushqimit të fëmijëve, preferencat e shijes dhe natyrisht stilin e eventit.🍭🍭 Fëmijët janë të ndjeshëm, ndaj dhe ne duam t'i kënaqim.👧👦🎈 . . . . #helioscatering #perfecttouch #heliosharmony #instapic #colorfulfood #eventfood #deliciousfood #heliosdisplay #heliosinspiration #besmartchoosehelios #perfecttaste #beautiful #lovefood #businessevents #corporateevents #tirana #albania #cateringtirana

10
2019-08-25 10:01:36

“Con i miei avvocati trascorro una luna di miele senza pause.” #azienda #formazione #startup #nature #avocat #attorneyatlaw #photography #albania #legale #commerciante #lawfirm #instagood #impresa #lawyerlife #codice #bhfyp

00
2019-08-25 10:01:27

Tag showen si gjyla 😂 #gjilan #pristina #pristine #stupcat #peja #babyg #mitrovica #luanator #kosovo #kosova #albania #saranda #tirana #taynator #saranda #dafinators #kafenejajoneofficial_ #dorators #xhensilator #ledrizlla #butrintimeri #zurich #kidators #luanator #diaspora #babastars #dafinazeqiri #butriors #samantator #ortakoll #mozzikfans #berlin

90
2019-08-25 10:01:05

#perfemrat #duajifemrat #shqiperi #shqiperia #shqipetar #shqiptar #shqiptari #shqipriemadhe #dashuri #pasuri #para #pushime #fat #duaj #love #albania #albaniagirls #lovealbania #peace #happy #cute #tbt #like4like #followme #picoftheday #follow #me #selfie #photooftheday

20
2019-08-25 10:01:05

Rezultatet e klientes pas perdorimit te sapunit African Black Soap❗️ #mitrovicë #peja #podujeva #ferizaj #gjilan #prizren #gjakova #rahovec #klina #suhareka #viti #tiranalifestyle #tirana #albania #prishtina #kosovo #kosova #skopje #macedonia #fushekosove #prishtina #kosova

10
2019-08-25 10:00:33

📍 @visit_shengjini . . Paradise in beaches . . 🔘🔘🔘 . . . #albania #albaniaphotography #tiranadaystyle #tiranabeach #summerbeach #summer2019 #art2019 #ideasbyme #ideas2019 #art #artisticphotography #tiranacity #🔛 #photos2019 #blogger2019 #shengjin #shengjinbeach #portishengjinit #instablogger #blogofinstagram . . #4334photography ™️

20
2019-08-25 10:00:31

#kosovo #albania #macedonia #kosova #shqiperia #maqedonia #gjakova #shqipe #prishtina #prizren #kuqezi #gjilan #vushtrri #ferizaj #podujeva #peja #lipjan #rahovec #podujeva #suhareka #mitrovica #junik #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #korca #berat #gjirokaster #saranda

170
2019-08-25 09:59:33

💰PAGUAJ ME KËSTE💰 ⭐🌟112€/Muaj🌟⭐ 🇦🇱 FOLLOW 🇦🇱 LIKE 🇦🇱 COMMENT 🇦🇱 . #albanian #albania #tirana #durres #vlore #vlora #makina #blerjeonline #paguaj #fire #elbasan #shkoder #korce #pogradec #kukes #lezhe #saranda #gjirokaster #tepelene

20
2019-08-25 09:59:12

Rezultatet e klientes pas perdorimit te sapunit African Black Soap❗️ #mitrovicë #peja #podujeva #ferizaj #gjilan #prizren #gjakova #rahovec #klina #suhareka #viti #tiranalifestyle #tirana #albania #prishtina #kosovo #kosova #skopje #macedonia #fushekosove #prishtina #kosova

10
2019-08-25 09:57:51

Rezultatet e klientes pas perdorimit te sapunit African Black Soap❗️ #mitrovicë #peja #podujeva #ferizaj #gjilan #prizren #gjakova #rahovec #klina #suhareka #viti #tiranalifestyle #tirana #albania #prishtina #kosovo #kosova #skopje #macedonia #fushekosove #prishtina #kosova

20
2019-08-25 09:57:15

😂😂 . Follow @shqip_ovlla Për 12K🌟 ✔️LIKE 💬COMENT 👥TAG FRIENDS —————————————————— #shqip_ovlla #ledrivula #elvanagjata #ledrizlla#taynator #valzator #elvanator #morenator#mozzik #getinjo #loredanazefi #tirana#albania #shkupi #kosova #gjakova #saranda#vlora #fifitor #funny #stupcat #kafenejajone#hajgare #mitrovica #ferizaj #lipjan#qkakashpija #humorshqip #mozzikfans#kosovo

170
2019-08-25 09:56:51

Rezultatet e klientes pas perdorimit te sapunit African Black Soap❗️ #mitrovicë #peja #podujeva #ferizaj #gjilan #prizren #gjakova #rahovec #klina #suhareka #viti #tiranalifestyle #tirana #albania #prishtina #kosovo #kosova #skopje #macedonia #fushekosove #prishtina #kosova

40
2019-08-25 09:56:48

🏔️🌍 #albania#canyon #natura#pace#holiday#instagood #photooftheday #tourist #travel #traveling#travelling #trip #vacation #visiting

10
2019-08-25 09:56:29

Fjalet e Galt. #forthenewintellectual DUAJ ATE QE TE/E MERITON! 🇦🇱 ( JO SI KY SHKRIMI I MEPOSHTEM) 🤗 Morali juaj urdheron qe te ndahni dashurine tuaj prej vlerave dhe tia dorezoni cdo endacaku jo si reagim vleftore por si reagim i nevojave te tij, jo si shperblim i virtyteve por si nje cek bosh plot vese. Morali juaj ju tregon se qellimi i dashurise eshte tiu cliroj prej detyrimeve morale, se dashuria e vertet kapercen, fal dhe i mbijeton cdo sjellje te se keqes ne lenden e saj dhe sa me e madhe dashuria aq me shume lejim shthurrjeje. Te duash nje njeri per vlerat e tij eshte e parendesishme dhe se ta duash dike per te metat e tij eshte hyjnore. Te duash ata qe meritojne dashurine tuaj eshte veteinteres, te duash te padenjin eshte sakrifice. Ti i detyrohesh dashurine tuaj atyre qe se meritojne dhe sa me pak ta merirojne ate aq me shume dashuri i detyrohemi, sa me shume i neveritshem objektivi aq me shume bujare dashuria jone drejt tyre, sa me shume dashuri te parafinuar aq me e madhe vlera jote - dhe nese mund te arrish ta cosh shpirtin tend ne gjendjen e nje grumbulli mbeturinash - mirepritet po prej ketyre termave ne menyre te barabarte. Nese pushoni se vleresuari vlerat morale ke arritur nje gjendje morale perfeksioni. #aynrand #love #shqiptareobjektiviste #albania #philosophy #objectivism #valueyourself #moral #judua 🇦🇱🤗🇬🇧

00
2019-08-25 09:56:25

nature has its ways . . . . #views #amazingview #photography #naturephotography #nature #sea #seaside #sky #beach #vacation #holiday #amazing_shots #beautiful_world #amazingplaces #albania

41
2019-08-25 09:56:21

Jestem taka poważna bo moja mamusia jak mi robi zdjęcie mówi zawsze- ale nie uśmiechaj się bo wyglądasz jak żaba. Dlatego na zdjęciach robionych przez mamę wyglądam jak bitch 😂 drugie zdjęcie przez przypadek bo zaśmiałam się z jej profesjonalnej miny fotografa ale go nie dodałam bo jestem pierdoła po mamie ☺️💪🏻 #grazkafotograf 🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴 #prawiekoniecwakacji #albania #albania🇦🇱 #travel #holiday #polishgirl #travelgirl #familytime #jakos ich znoszę #jeszcze

91
2019-08-25 09:56:03

Rezultatet e klientit pas perdorimit te sapunit African Black Soap❗️ #mitrovicë #peja #podujeva #ferizaj #gjilan #prizren #gjakova #rahovec #klina #suhareka #viti #tiranalifestyle #tirana #albania #prishtina #kosovo #kosova #skopje #macedonia #fushekosove #prishtina #kosova

20
2019-08-25 09:55:42

Një kombinim perfekt vjen tek kjo panoramë për qëndisje, delikatesa e vajzës dhe ëmbëlsia e kalit… Perfekte për dhomën tuaj të gjumit :) 📬Porositeni tani +355696441923🔸Dërgesa brenda ditës në Tiranë dhe dhe brenda 3 ditëve në rrethe🔸Pagesa në Dorëzim🔸 #pasionperqendisje #embroidery #diy #art #panorama #style #crossstitch #broderie #silk #pillow #craft #sewing #tirana #albania #shqiperi #pasion #qendisje #inspiration #design #work #fun #happy #handmade #handembroidery #handwork

10
2019-08-25 09:55:07

Follow me per 2K followers 🍾 @kshumor #albania #saranda #tirana #ledrivula #ledrizlla #kafenejajoneofficial_ #dorators #xhensilator #taynator #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #babastars #butriors #samantator #ortakoll #babyg #kshumor

100
2019-08-25 09:55:06

Aronia 1.5 euro ne Podujeve Kosove Sasia e limituar! #aronia #aronija #chokeberry #aronie #today #kosovo #podujeva #prizeren #albania #albanian #ferizaj #fruitslime #fruit #fruta #frutomania #prishtina #aroniaberry

20
2019-08-25 09:55:02

fav song💫 [#videostarqrcodes #lyrics #edits #fanedits #videostar #singer #albania #mckresha #ferofera #lovequotes #lovelyrics #l4like #f4f #view #kosovo #favsong ] tag him please🤤

161
2019-08-25 09:55:02

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤#amaizing #prom2019 #matura2019 #lovemydress #lovedresses #diva #designe #huda #beauty #best #beautifulgirls #albania #shqiperi #shqipe #london #newyork #kosovo #kosova #peje #prizren #shkup #berat #fier #durres #berat #kucove #tiran #vlora #shtepiaefustaneve

490
2019-08-25 09:54:43

It will be a storm 📸⛈️🇦🇱 . . . 📸@pit3r04 . . . . #anafi #parrotanafi #photooftheday #thunder #thunderstorm #vlora #albania #vlore #tirana #durres #saranda #sea #shqiperia #albanian #beach #summer #visitalbania #travel #vlorë #vlorealbania #photography #nature #gjirokaster #shkodra #sunset #polishboy #zachód #holidays @albanianroamers @albania.tourism @albaniapopolsku.pl @albaniadiscovery @albania.explore @beauty_of_albania

110
2019-08-25 09:53:52

-Herat,Afganistan.🇬🇧:Heroes don’t have the need to be known as heroes, they just do what heroes do because it is right and it must be done. ▪ 🇦🇱:Heronjtë nuk kanë nevojë të njihen si heronj, ata thjesht bëjnë atë që bëjnë heronjtë sepse është e drejtë dhe duhet të bëhet. ▪ Follow:@ushtria.shqiptare Hashtag i #ushtriashqiptare 🇦🇱 ▪ #albania#ushtriashqiptare#albanianmilitary#nato#tirana#shqiptar#specops#specialforces#airforce#navyforces#navyseals#shqipe#shqiperia#police#swat#Illyria#militaryforce#kuqeziillyrianet#albaniansoldier#war#warrior#tactical

532
2019-08-25 09:53:38

Tag shokin/shoqen😂#kosovo #albania #skopje #tirana #prishtina #lovequotes #loveyourself #zemer #tedua #babyshower #kosovo #prishtina #kosova #albania #peja #prishtina #ferizaj #gjilan #mitrovica #suhareka #shtime #gjakova #peja #podujeva #deqan #prizeren #hajgare #humor #humorshqip #shqipria #shqiprietnike #dashuri #l #dashnia #supriz #kosovo #albania #skopje #tirana #prishtina #lovequotes #loveyourself #zemer #tedua #babyshower #kosovo #prishtina #kosova #albania #peja #prishtina #ferizaj #gjilan #mitrovica #suhareka #shtime #gjakova #peja #podujeva #deqan #prizeren #hajgare #humor #humorshqip #shqipria #shqiprietnike #kosovo

60
2019-08-25 09:52:45

BACK TO SCHOOL FEMALE COLLECTIONS 📚 Farmerka Zbritje prej 20 e ne 13.99 e backtoschool Aty ku mund te kombinoheni me se lehti @modacity_shopingcenterNew [email protected] soon Moda City #style #modacity Viber & Contact -> +38349444449 porosit_online ... Ose na vizitoni ne qendren tregtare Mentori-Center _ Moda-City (rruga vellezerit Gervalla #Albania #kosova #albanian #tirana #prishtina #ferizaj #pej #gjakove #prizren #gjilan #kamenic #podujev #viti #shkoder #lezhe #sarand #elbasan #vlore #durres #drenas #skenderaj #deqan #kaqanik #fushkosova #mitrovica #podujev #vushtrri #suharek #vlore #saranda

20
2019-08-25 09:52:29

📍 @visit_shengjini , , , , , #shengjinbeach #shengjin #portishengjinit #beachinstagram 🔘🔘🔘 . . . #albania #albaniaphotography #tiranadaystyle #tiranabeach #summerbeach #summer2019 #art2019 #ideasbyme #ideas2019 #art #artisticphotography #tiranacity #🔛 #photos2019 #blogger2019 . . #4334photography ™️

20
2019-08-25 09:52:10

11.8. Ah te prokleto lijepe Prokletije... Maja Jezercë (2694m) - najvisi vrh Dinarida i Prokletija #albanskaposla Dan 2. #majajezerce #prokletije #Albanija #crnagora #bunijezerces . . . . #planinci #hribovc #planinarenje #mountains #mountainsgeek #hiking #hikingphotography #naturephotography #albania #naturewanderer #womenwhohike #womenwhoexplore

150
2019-08-25 09:52:09

Beach ⛱—————————————————————— #peoplephotography #photography #photographer #photooftheday #photoshoot #photoshooting #summerboy #blackandwhite #blackandwhitephoto #man #holidays #summer #instawtorek #kobiecafotoszkoła #albanianboy #albania #handsomeman #handsomeboy #vsco #tumbrl #lightroom #beach #portrait #portraitphotography #portraiture #summervibes #portraitstream #lato2019 #fotografia #nikon

60
2019-08-25 09:51:03

The turtle is the wiest because it carries its home @lovers_in_travel #tartarughe #tartaruga #turtles #testugini #turtle #animali #rettili #nature #animals #estate #d #follow #tunjë #natura #naturephotography #albania #montagna #turtlesofinstagram #horsfielditortoise #promisetocare #tartaruga #picofthedays

80
2019-08-25 09:50:52

#gjilan #pristina  #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora  #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania #gdhirube

190
2019-08-25 09:50:19

☑️ A ka banane ☑️ 😂😂😂 @kaffenejajonne #albania #saranda #tirana #ledrivula #ledrizlla #kafenejajoneofficial_ #dorators #xhensilator #taynator #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #babastars #butriors #samantator #ortakoll #babyg #kaffenejajonne

550
2019-08-25 09:49:37

Beautiful Shkoder #shkoder #shkodra #shkoderalbania #albania #travel #buna #bunariver #bunariverspring #shkodralake #lakeshkodra #rozafacastle #landscape #landscapephotography

60
2019-08-25 09:49:34

sunset, 8 p.m. . . . . #sunset #amazing #beach #vacation #sea #skyline #pink #beachday #sun #photography #naturephotography #wonderful_europe #wonderfulplaces #albania

30
2019-08-25 09:49:24

Per foton e plote story (Highlight) ⬆️ For full picture story (Highlight)⬆️ Follow for more....⬆️ #photo #wallpaper #wallpapers #photooftoday #photographer #nature #world #cristianoronaldo #lionelmessi #sky #nasa #wallpapper #wallpaperhd #mywallpaper #likeforlikes #amazon #wallpaper_3d #wallpaperwednesday #mylife #usa #usaarmy #turkey #turkeyarmy #albania #albanianarmy #rusia #rusiaarmy #germany #germanarmy #study

60
2019-08-25 09:49:08

🔥 @dwarf_dj @cinco_cavalli #nightlife #party #music #dj #nightclub #dance #club #hiphop #drinks #clubbing #bar #night #fun #love #edm #djlife #photography #videography #nightout #instagood #friends #cincocavallisummerclub #cincocavalli #albania #housemusic #livemusic #weekend #lifestyle #summer

20
2019-08-25 09:49:04

Beautiful Sunset Trevsworldblog.co.uk #nature #beach #sunset #albania #beauty #divjakanationalpark #divjakabeach #summer #2019 #travel #discover

40
2019-08-25 09:48:55

#himara #albania #sparklingsea so precious 😍 I left my heart there

00
2019-08-25 09:48:51

95,737 views In Touch Ministries 266,567 subscribers Published on Aug 17, 2019 When was the last time you felt vulnerable to a temptation? Our world is overflowing with enticements, and as Christians, we must constantly sidestep our personal danger zones. Sometimes the pull of sin is so strong that our excuses to yield accumulate more quickly than godly reasons to resist. In this message, Dr. Stanley outlines the reality of spiritual warfare and the believer’s resources for successfully resisting temptation and guarding against deception. For more messages from Charles Stanley, including this week's broadcast, go to intouch.org/tv. #August2019 #SongOfBulgaria #TrustTheLord #IloveYouJesus #FrälsningenÄrJesus #СпасениетоЕИсус #Perëndia_është_shpëtimi #TheSalvationIsJesus #Decision #Choice #Life #People #TheLife #ThePeople #TheLifeIsEasy #ThePeopleIsHard #Love #GodLove #TheTrueStory #OfTheLife #Sweden, #Stockholm #Sofia, #Bulgaria #Tiranë, #Albania #AleksandarVasilev #Evangelist , #Cigane & #Human

10
2019-08-25 09:48:42

#mysecretalbania #najlakaramele #sea#albania #modelgirl #childrenofinstagram #summertime

20
2019-08-25 09:48:25

#DarkSunset in #Dhermi 🌄#Albania #MaliErotico • • #CanonEosR #igersalbania #blackholesun #darksun #instasunset #instatravel #instadark #italiaalbania #instalovers #spicollective #iphonesia #albaniatourism #instalove #instacool #moonlike #fujifollowme #illyria #photooftheday #picoftheday #mycanonstory #nytimes #visitalbania #natgeo #nationalgeographic #anycreativeform #albanians @collateral @vogueitalia @natgeo @canonitaliaspa @colorsmagazine @streetphotographyinternational

140
2019-08-25 09:48:19

Per foton e plote story (Highlight) ⬆️ For full picture story (Highlight)⬆️ Follow for more....⬆️ #photo #wallpaper #wallpapers #photooftoday #photographer #nature #world #cristianoronaldo #lionelmessi #sky #nasa #wallpapper #wallpaperhd #mywallpaper #likeforlikes #amazon #wallpaper_3d #wallpaperwednesday #mylife #usa #usaarmy #turkey #turkeyarmy #albania #albanianarmy #rusia #rusiaarmy #germany #germanarmy #study

40
2019-08-25 09:47:42

Per foton e plote story (Highlight) ⬆️ For full picture story (Highlight)⬆️ Follow for more....⬆️ #photo #wallpaper #wallpapers #photooftoday #photographer #nature #world #cristianoronaldo #lionelmessi #sky #nasa #wallpapper #wallpaperhd #mywallpaper #likeforlikes #amazon #wallpaper_3d #wallpaperwednesday #mylife #usa #usaarmy #turkey #turkeyarmy #albania #albanianarmy #rusia #rusiaarmy #germany #germanarmy #study

30
2019-08-25 09:47:04

Buke me brume te thartuar ... mbas 20 ditesh ne frigo ne temperaturen 4 grade Dje e rinfreskova tre here cdo 4 ore me raportin 1:1:1 Rezultati shihet!

126
2019-08-25 09:38:57

sunsets in Albania 🌅 . . . . #sunset #sun #sea #summer #wonderfulplaces #sky #skyline #vacation #fire #beauty #summertime #magic #beach #beachday #naturephotography #albania

20
2019-08-25 09:37:33

Ispod Karanfila u dolini Grebaje 😍 . . . . . . . . . #Prokletije 📌🌍 location 🌲 #Albania #Montenegro . #landscapesphoto #planinarenje #mountains #hike #hiker #hiking #nature #discoverearth #adventures #photo #view #photography #park #instagram #landscape #mountaineering #explorer #ig_myshots #trek #trekking #travelgram #outdoor #landscape #bns_landscape #alps

610
2019-08-25 09:25:07

#albania #tirana #love #me #motivation #gym #fitnessmodel #muscle #exercise #abs #strong #follow #fitness #instagood #workout #fitnessmotivation #bodybuilding #gymlife #cardio #aesthetic #body #fitgirl #train #gains #champion #shredded #lifting #transformation #fitnessbody #fitnessfreak

133
2019-08-24 16:08:38

Life is a journey, not a destination... . . . . #makeup #makeupartist #makeupjunkie #makeupmafia #makeupaddict #makeuplover #makeuplook #makeupgoals #undiscovered_muas #mua #wakeupandmakeup #makeupartistsworldwide #contouring #glow #eyebrows #lashes #instamakeup #instagood #makeuplife #makeupoftheday #motd #potd #picoftheday #eyeliner #albaniangirl #albania #kosovo

721
2019-08-24 15:57:23

🏔🏔 . . . . . . . . . #mountains#ride#sky#beard#aventura#tattooartist#tattoo#inklife#tattoolife#life#travel#naturelovers#art#artists#photo#naturephotography#photography#albania#2019

4013
2019-08-24 09:28:34

🏨The Plaza Tirana💦🌳🌿 BooK A Room▶ www.candidholiday.com Offering a spa centre, sauna and hot tub, Hotel Plaza Tirana is situated in Tirana in the Tirana County Region, 200 m from Skenderberg Square. The guests can enjoy a drink at the bar or have a meal at the restaurant. The rooms come with a flat-screen TV with satellite channels. Some rooms have a seating area for your convenience. You will find a kettle in the room. All rooms come with a private bathroom. Extras include bath robes and slippers. #hotels #hotelroom #vacation #vacations #amazing #holiday #travel #travels #travelblogger #travelblogger #travelgram #traveler #traveling #travelawesome #traveltheworld #travelmore #instagram #instago #awesome_earthpix #romantic #love #sky #village #follow #modernhotel #miracle #jungle #nature #europe #albania